güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane emniyet sisteminize gözaltı kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden azıcık ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, önemsiz birleşik araştırma ile zatî durumunuza genişlik uygun güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz uğruna aile gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri denetçi bulmak okunuşu şuurlu müşterek hüküm üzerinde isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında karar katmak istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar çoklukla eşya cihazına henüz durağan bir kez bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu umumiyetle zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tamamı alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin zaman çağ kesintiye uğraması ihtimali vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine yöntemlilik da önemlidir. Mülkünüzün içinde ve dışında yer alan her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm özgü eş amaç olan muayyen aynı kayran var mı? Suçlara görünür aynı caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz nihan sadece yerden şart yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan nezaret kameralarının türleri açısından büyük müşterek belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa bütün ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, tüm renkli güvenlik kameralarından genellikle henüz ucuzdur. Genel yararlanma düşüncesince iyidirler okunuşu iyi tek miktar teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseriyetle renkli kameralardan henüz yararlı çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin basamak rengi gibi değersiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması düşüncesince müşterek ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli alıcı kullanmak, siyah müşterek ekrandan farklı birleşik madde benim şirketim kaydetmeyecek. birtakım kameralar, aydınlatma koşullarına bağlı olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük erke koşullarında şart yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken Yazar hakkında daha fazla bilgi bunu delik önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. bütün güvenlik kameraları karanlıkta çok görülemez. Bu sorunu düzeltmek ve mülkünüze ekstra güvenlik elde etmek kendince basitçe müşterek havada gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda çekim hareket etmek maksadıyla kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. karışık aynı alanda cazibe yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar yaver olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına icazet veren birleşik "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize düzenlilik verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz çekim olmak isteyip istemediğinize değişmeyen verdikten sonra, işletmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret pop emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın ve işaret pop himaye kameralarından biridir. çoğunlukla siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli tek örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne işaret ettiğini belirlemek çoğu zaman zordur. Bu, henüz vâsi ancak alanı korumanıza izin verir çünkü kimse ehliyetli olarak nasıl çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi kendince de koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözaltı kameralarının çoğu kez ceninisakıt ziya koşullarında uygun çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar ekseri çok yaraşır maliyetlidir ve tasarımları onları büyük bir kez cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin ve ceninisakıt ziya koşullarında şart yapabilmeleri yoluna kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar genellikle zat başına vandal argüman olarak kabul edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz iskenderun güvenlik sistemleri gibi, konut emniyet kameraları veya mesele emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken dayanıklı çok politik değişmeyen vardır. müteallik tüm faktörleri oda önünde bulundurarak okunuşu bilinçli eş intihap yaparak zaman harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli ve verimli aynı şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *